Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Siyonist rejime destekte sınır tanımayan Biden’dan yüzsüzlük: Başsağlığı diliyorum

Yaptığı her açıklamada siyonist işgal rejimine sınırsız destek veren ABD Başkanı Joe Biden, Gazze’deki hastane saldırısında şehid olanlar için başsağlığında bulundu.

Yaptığı her açıklamada siyonist

Her fırsatta siyonist işgal rejimine desteğini açıklayan ABD Başkanı Joe Biden, Gazze’deki hastane saldırı sonrası bir pişkinliğe daha imza attı.

Ürdün ziyaretini iptal eden ancak işgal altındaki topraklara gidecek olan Biden, siyonist işgal rejiminin Gazze’deki hastaneye düzenlediği saldırıda şehid olanlar için başsağlığında bulunarak “bu kadar da olmaz” denilen bir ikiyüzlülük örneği sergiledi.

Beyaz Saray’dan yapılan açıklamada, Biden’ın, Ürdün Kralı 2. Abdullah’la istişarelerde bulunduktan sonra Ürdün ziyaretini ertelediği bildirildi.

“Başkan (Biden), Gazze’deki hastane patlamasında hayatını kaybeden masum canlar için en derin taziyelerini iletti, yaralılara acil şifalar diledi.” ifadesine yer verilen açıklamada, Biden’ın Ürdün, Filistin ve Mısır liderleriyle yüz yüze görüşmeyi dört gözle beklediği ve bu süreçte liderlerle doğrudan temas halinde olacağı kaydedildi. (İLKHA)