Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bağlar Belediyesi, Kırsala Yeni Hizmetler Kazandırıyor

Bağlar Belediyesi, kış tedbirleri kapsamında kırsal yerleşim yerlerinde üst yapı güçlendirme çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor. Karahan Mahallesi’nde yeni yolların yapıldığı bölgelerde olası su taşkınlarına karşı 27 beton boru döşendi. Kırkkoyun Mahallesi’ne bağlı Naldiken Mezrası’nda yeni yapıların inşa edildiği bölgelere yeni yollar kazandırıldı.

Bağlar Belediyesi, kış tedbirleri

 Bağlar Belediyesi, kış tedbirleri kapsamında kırsal yerleşim yerlerinde üst yapı güçlendirme hizmetlerini sürdürüyor. Bir mahallede beton boru çalışması gerçekleştiren Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, bir mahalleye  bağlı mezrada da yeni yapıların inşa edildiği bölgelerde yeni yollar kazandırıldı.

Karahan Mahallesi’nde vatandaşların inşa ettiği bölgelerde yeni yapılan yapıların ardında bu bölgelerde olası su taşkınlarına karşı önlem olarak 27 adet beton boru döşendi.

Kırkkoyun Mahallesi’ne bağlı Naldiken Mezrası’nda yeni yapıların inşa edildiği bölgelere yeni yollar kazandırıldı. Yeni yolların yapılmasıyla hem mahalle içi ulaşım elverişli hale getirildi.

“HİZMETLERİMİZİ ARALIKSIZ SÜRDÜRÜYORUZ”

Bağlar Belediyesi, mahalle muhtarları ve vatandaşların talebi üzerine Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nun talimatıyla kırsaldaki bir çok yerleşim yerinde kış tedbirlerine yönelik hizmetlerin devam ettiğini bildirdi. Açıklamada, “Kırsal yerleşim yerlerinde yeni yapıların inşa edildiği bölgelere yönelik olarak vatandaşlarımızdan gelen hizmet taleplerini yerine getirmeye devam ediyoruz. Tek bir vatandaşımızın dahi mağdur olmaması için ilk günkü heyecanla çalışmalarımızı ve hizmetlerimizi sürdüreceğiz.” İfadeleri kullanıldı.