Diyarbakır’ın Lice ilçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Kerem Yenigün, esnaf ziyaretlerini aksatmıyor.
Fırsat buldukça sık sık esnafın sorunlarını dinleyen Lice ilçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Kerem Yenigün, haftanın ilk mesai gününü yine esnaflara ve vatandaşlara ayırdı.
Toplum-esnaf ilişkileri, esnafın sorunları ve istekleri ve Lice’de esnafların durumu hakkında Çarşı esnaflarıyla uzun bir sohbet gerçekleştirdi.
Lice’deki esnafların ve vatandaşların ekonomik yaşamını ve nabzını tutmak adına Lice’de tüm esnaf gruplarına yönelik sık sık ziyaretler gerçekleştiren Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Kerem Yenigün, ziyaretler çerçevesinde çarşı esnafına ve vatandaşlarımıza “Elimizden geldiği kadar, vaktimiz müsaade ettiği kadar esnafımıza uğramayı, onların dertlerini anlamayı, sorunlarını paylaşmayı kendime görev edinmiş bir insanım ve bundan mutluluk duyuyorum” dedi.