Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

HÜDA PAR Batman Belediye Başkan adayı Ramanlı: Batman’ı gençlerle yöneteceğiz

Seçim çalışmaları ve ziyaretleri kapsamında gençlerle ve üniversite öğrencileri ile bir araya gelen HÜDA PAR Batman Milletvekili ve Belediye Başkan adayı Serkan Ramanlı, Batman’ı gençlerle yöneteceklerini söyledi.

Seçim çalışmaları ve ziyaretleri

Ziyaretlere Batman Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile başlayan Ramanlı, hastane yönetimi ile bir araya gelerek bilgi alışverişinde bulundu.

Hastanede yatan hastaları tek tek ziyaret eden Ramanlı, hastalar hakkında bilgi aldı, hastalar ile yakından ilgilendi.

Tedavisi devam eden hastalara acil şifalar dileyen Ramanlı, kafeteryada bekleyen hasta yakınlarını da ziyaret etti.

Tarım ve Orman İl Müdürü Mehmet Aydın’ı ziyaret eden Ramanlı, tekrar görevine döndüğü için hayırlı çalışmalarının devamını diledi.

Müdür Aydın’la tarım alanında projeler hakkında konuşan Ramanlı, halkın geleceğe yönelik bütün projelerin destekçisi olacağını söyledi.

Ramanlı, Batman Üniversitesi öğrencileri ile buluştu

Ardından Batman Üniversitesinde okuyan öğrenciler ile bir araya gelen Belediye Başkan adayı Serkan Ramanlı, öğrenciler ile sohbet etti.

Öğrencilerin istek ve ihtiyaçlarını dinleyen Ramanlı, sıkıntıların çözümü için Batman Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Rohat Cebe ile bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundu.

Ramanlı, tekstil çalışanları ile bir araya geldi

Ramanlı, daha sonra İluh Tekstilini ziyaret ederek sektörün sorunları ile ilgili firma sahiplerinden bilgi aldı.

Tekstil çalışanları ile de hasbihal eden Ramanlı, çalışanların sorularını cevapladı.

Birçok projenin hayata geçirilmesi için icra makamında olmaları gerektiğini vurgulayan Ramanlı, kendilerinin hizmet ehli olduklarını anlattı.

Ramanlı, “Bizler hizmetinize adayız. Elbette herkes biliyor ki, vekilliğin Belediye Başkanlığından daha kolaydır. Vekillik makamı elbette bir hizmet makamı yalnız halkımıza en çok hizmet icra makamı ile olur. Bizler elimizi taşın altına koyuyoruz ve size hizmet etmeye geldik.” ifadelerini kullandı.

“Batman’ı gençlerle yöneteceğiz”

Tekstil ziyaretinin ardından Çarşı Mahallesi’nde bir çayevinde gençlerle bir araya gelen Ramanlı, gençlere ayrı bir ehemmiyet verdiklerini kaydetti.

Ramanlı, gençler buluşması sonrası sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:

“Bu enerji nereden geliyor diye soruyorlar. Adres belli. Batman’ımızın gençleri. Bu çalışkan, azimli gençliğe yakışır bir başkan olmak için gece gündüz çalışıyoruz. Elhamdulillah gençler de bu gayretimize ortak oluyorlar. Şunu net ifade etmek istiyorum; Batman’ı gençlerle yöneteceğiz.” (İLKHA)