Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Buzlu Turizm” firmasının şoförü, namaz kılan yolcuyu tehdit etti

“Buzlu Turizm” firmasına ait yolcu otobüsünün şoförü, molada namaz kılan yolcusuna tehditler savurarak “Senin gibi artistler yüzünden cezaevinden çıkamayacağım” dedi.

"Buzlu Turizm" firmasına ait

İzmir-Eskişehir arası sefer yapan 26 ADH 052 plakalı “Buzlu Turizm” firmasına ait yolcu otobüsünün şoförü, namaz kıldığı gerekçesiyle yolcuyu otobüse almadı.

Tehditler savurarak yolcunun üzerine yürüyen otobüs şoförü, “Senin gibi artistler yüzünden cezaevinden çıkamayacağım” diyerek yolcuyu tehdit etti.

İslam ve namaz düşmanlığı bu kez Buzlu Turizm’de hortladı.

İzmir-Eskişehir seferini yapan otobüsün şoförü Kütahya otogarında namaz kıldığı gerekçesiyle İsmail Tarak isimli vatandaşı beklemeden hareket etti.

Şoförün tavrına tepki gösteren Tarak, bu kez tehditlere maruz kaldı.

Otobüsü şoförü, “Senin gibi artistler yüzünden cezaevinden çıkamayacağım” diyerek namaz kılan yolcuyu tehdit etti.

İsmail Tarak, otobüse binmesine engel olan aracın şoförünün kendisini indirmeye çalıştığı görüntüleri sosyal medya hesabından paylaştı.

Tarak “Namaz kıldığımız için arkadaş bize çok sinirlendi. Bizi almadan otogardan hareket etti. Geldiğimde bizi almama sebebini sorduğumda ise ‘aşağı in, orda konuşalım’ deyip eşkıyalık yapmaya çalıştı. Cezaevine girebilirmiş bizim gibiler yüzünden, erkek yaa.” ifadelerini kullandı.

#Buzluturizm#buzlu

Namaz kıldığımız için arkadaş bize çok sinirlendi. Bizi almadan otogardan hareket etti. Geldiğimde bizi almama sebebini sorduğumda ise aşağı in orda konuşalım diyip eşkiyalık yapmaya çalıştı. Cezaevine girebilirmiş bizim gibiler yüzünden erkek yaa. 🥲 pic.twitter.com/sBVhKyLvxW

— İsmail TARAK (@smailTARAK1) February 29, 2024

(İLKHA)