Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İYİ Parti, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ni karış karış geziyor

İYİ Parti Yerel Yönetimler 8. Bölge Koordinatörü ve İl Başkanı Vejdin Ensarioğlu’nun, 30 Mart Yerel seçimleri öncesi aday belirleme ve ziyaretleri devam ediyor. Batman, Siirt, Mardin’den sonra bu kez de Tunceli’yi ziyaret eden Koordinatör ve Başkan Ensarioğlu, oldukça verimli görüşmelerde bulundu.

İYİ Parti Yerel Yönetimler

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in talimatıyla Yerel Yönetimler 8. Bölge Koordinatörü olarak atanan İYİ Parti Diyarbakır İl Başkanı Vejdin Ensarioğlu’nun, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ne yönelik aday belirleme ziyaretleri büyük bir hızla sürüyor.

Batman, Siirt, Mardin’i ziyaret ederek, İl teşkilatları ve İldeki Sivil Toplum Kuruluş temsilcileriyle bir araya gelen Ensarioğlu, bugün de Tunceli’yi ziyaret etti. İl Teşkilatı ziyaretinde İl Başkanı ve partililerle bir araya gelen Ensarioğlu, aday belirleme toplantısı düzenlendi.

Toplantının ardından sırasıyla Tunceli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hüseyin Ceylan, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hıdır Belice ve Arı Yetiştiricileri Başkanı Kazım Doğan’ı da ziyaret eden Ensarioğu, aday tespiti çalışmaları kapsamında çok verimli görüşmelerde bulundu.

Ensarioğlu, halkın istediği adaylarla 30 Mart 2024 Yerel seçimlere katılmak adına gerçekleştirdikleri ziyaretlerini sürdüreceklerini belirterek, görüşleri raporlaştırarak Genel Başkan Meral Akşener’e ileteceklerini tekrarladı. (Haber Merkezi)