Sürpriz ziyaretleriyle Licelileri şaşırtan Kaymakam Yenigün ziyaretlerine bir yenisini daha ekledi.
Lice İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Kerem Yenigün, akşam mesaisi sonrasında bile Lice halkının yanında olmaya devam ediyor. Gece geç saatlere kadar esnafları dolaşıyor, esnafların ve vatandaşların sorunlarını ve sıkıntılarını dinlemeye devam ediyor.
Kahvehaneleri de dolaşan Lice İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Kerem Yenigün vatandaşlarla bir araya geliyor. Çay eşliğinde gerçekleşen sıcak sohbette de mahalle sakinleri ve gençlerin halini hatırını soruyor, sorunlarını ve sıkıntılarını dinliyor
Mahalleli ve gençler, ilçe kaymakamının sürpriz ziyareti ve samimiyetinden duydukları memnuniyeti dile getirdiler.