Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Biden: HAMAS ve Putin’in kazanmasına izin vermeyeceğim

ABD Başkanı Joe Biden, “israil ve Ukrayna’nın başarılı olmasını sağlamak, Amerika’nın ulusal güvenliği açısından hayati önem taşıyor” dedi.

ABD Başkanı Joe Biden,

ABD Başkanı Joe Biden, “israil ve Ukrayna’nın başarılı olmasını sağlamak, Amerika’nın ulusal güvenliği açısından hayati önem taşıyor” dedi.

ABD Başkanı Joe Biden, ulusa sesleniş konuşmasında, siyonist rejim hava kuvvetlerine yönelik yapacakları mali destek için Kongre’ye acil talepte bulunacağını söyledi.

“Demir Kubbe’nin israil gökyüzünü korumaya devam edeceğinden emin olmalıyız” diyen Biden, “israilin, bugün ve daima, halkını korumak için gereken her şeye sahip olduğundan emin olmalıyız” dedi.

Biden, Kongre’ye göndereceği “israilin güvenliğine yönelik benzeri görülmemiş bir taahhüt” olarak nitelediği paketin, askeri niteliği de artıracağını belirtti.

Amerikalıların çatışmaların kendilerinden çok uzak olduğunu düşünmesinin ve de üzerine bunun kendileri için neden önemli olduğunu sormasının doğal olabileceğini aktaran Biden, “israil ve Ukrayna’nın başarılı olmasını sağlamak, Amerika’nın ulusal güvenliği açısından hayati önem taşıyor” dedi.

Biden, Hamas ve Putin’in kazanmasına izin vermeyeceğini söyledi. (İLKHA)