Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Adıyaman’da Ramazan ayı nedeniyle gece poliklinik hizmeti verilecek

Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Mehmet Şirik, Ramazan ayı dolayısıyla gece polikliniği hizmetinin başlayacağını duyurdu.

Adıyaman Eğitim ve Araştırma

Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Mehmet Şirik, Ramazan ayı dolayısıyla gece polikliniği hizmetinin başlayacağını duyurdu.

Ramazan ayına sayılı günler kala gece poliklinik hizmetini hayata geçireceklerini ifade eden Şirik, Ramazan ayında gece poliklinikleri hizmetinin başlayacağını belirtti.

Vatandaşların mağdur olmaması için gece polikliniği hizmetine büyük önem verdiklerini kaydeden Şirik, vatandaşların 7-24 sağlık hizmetlerine kesintisiz ulaşması için yoğun bir çaba sarf ettiklerini kaydetti.

8 Mart Cuma günü itibariyle Ramazan ayı için özellikle gündüz oruçlu olan vatandaşlar için 19.30 ve 21.30 saatleri arasında gece polikliniği hizmeti verileceğini belirten Şirik,”Hastanemiz tarafından 8 Mart Cuma günü itibariyle Ramazan ayı için 19.30 ve 21.30 saatleri arasında gece polikliniği hizmeti verecektir. Ramazan ayı için vatandaşlarımıza sunulacak olan göz, kadın doğum, dâhiliye, ortopedi ve çocuk hastalıkları polikliniğine 8 Mart Cuma günü itibariyle (MHRS) 182’den randevu alabilecekler. Ramazan ayı nedeniyle oruçlu olan ve hastaneye gelemeyen hastalarımızın mağdur olmamaları için gece hastanemize bekliyoruz.” dedi. (İLKHA)