Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BESO Başkanı Çiftçi: Amacımız ticari başarıyı arttırmak

Batman Esnaf ve Sanatkarlar

Batman Esnaf ve Sanatkarlar Odası (BESO) Başkanı Mehmet Sıddık Çiftçi, ‘Ticarette Başarının Yolları ve Kriz Yönetimi’ konulu seminer düzenleyeceklerini belirterek bu program sayesinde esnafın ticari başarılarını arttırmak istediklerini söyledi.

Batman Esnaf ve Sanatkarlar Odası (BESO), tüm tüccar ve hemşehrilerine yönelik, ‘Ticarette Başarının Yolları ve Kriz Yönetimi’ hakkında 13 Ekim Cuma günü saat 19.30’da Kültür Mahallesi’nde bulunan Ahmet Güneştekin Kültür ve Sanat Merkezi konferans salonunda seminer düzenleyecek.

Daha öncede esnafa yönelik farklı seminerler düzenlediklerini belirten Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Sıddık Çiftçi, “Esnafımızın ticaretlerinde daha başarılı olmaları ve başarılı ve becerikli olan iş adamlarının esnafımıza tecrübe ve birikimlerini paylaşmalarının faydalı olacağını düşündüğümüz için böyle bir seminer organize etmeyi düşündük. Bunun gibi seminerler çok kıymetlidir ve her esnafın istifade etmesine açıktır.

Ticarette başarının yollarının neler olduğu ve kriz anında nasıl yönetim anlayışı olması gerektiği konular hakkında seminer verilecektir. Tüm STK, oda üyeleri, esnafımızı ve hemşehirlerimize çağrıda bulunarak seminere katılmalarını ve bu gibi programlardan faydalanmalarını istiyoruz.” ifadelerini kullandı. (İLKHA)