Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Toplu soykırım için işgalci ABD savaş gemisi Filistin limanında

İşgal rejiminin havadan ve

İşgal rejiminin havadan ve denizde başlattığı saldırılarını desteklemek ve Filistin’de toplu soykırım yapmak üzere, işgalci ABD’nin savaş gemisi Filistin Limanı’na demirlendi.

İzzeddin el-Kassam Tugayları’nın 7 Ekim sabahı başlattığı “Aksa Tufanı” operasyonunun 5’nci gününde ABD savaş gemisi Filistin limanlarına demirlendi.

İşgal rejiminin sözde Başbakanı Netenyahu, Gazze’yi ve direnişi, işgalci ABD’nin savaş gemisiyle tehdit etmişti.

ABD’nin dünyanın en büyük savaş gemisini işgal rejimine destek amacıyla göndereceğini belirtmesinin ardından, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “ABD uçak gemisini İsrail’e gönderiyor. Burada ne işi var? Ne yapmaya geliyor? Gelen uçak gemisiyle Gazze’yi vurarak ciddi katliamlara adım atacak.” diye tepki göstermişti.

Geminin geldiğini işgal rejiminin sosyal medya hesabı üzerinden duyuruldu. Yapılan paylaşımda, “gelişmiş mühimmat” taşıyan bir uçağın, gece saatlerinde Nevatim Hava Üssü’ne iniş yaptığı kaydedildi.

Paylaşımın devamında, “Bu zor dönemde Amerika’nın özellikle İsrail ordusuna ve genel olarak İsrail Devleti’ne verdiği destek ve yardımdan dolayı minnettarız.” ifadesine yer verildi. (İLKHA)