KİTAP KAFE-2 hizmete açıldı
Ergani Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ahmet Karaaslan Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından yapımı tamamlanan “Kitap Kafe 2”nin açılışını gerçekleştirdi.
Kaymakam Karaaslan, açılışını gerçekleştirdiği 2. Kitap Kafeyi gezerek, gençlerle sohbet etti.
Kaymakam Karaaslan’a İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Atabey ve kurum amirleri eşlik etti.
Gençler, böyle bir imkanı kendilerine sağladığı için Kaymakam Karaaslan’a teşekkür etti.
Vatandaşlarımızın çay/kahve içerek kitap okuyabileceği, sınavlara hazırlanabileceği, araştırma yapabileceği “Kitap Kafe 2” haftanın 6 günü (Pazar günü hariç) saat 08.00 ile 22.00 arasında hizmet verecektir.