İMAMLARA TEŞEKKÜR PLAKETİ
Ergani İlçe Müftüsü Dr. Muhsin Demirel, 2023 yılı vekalet yoluyla kurban kesim organizasyonunda başarılı çalışmalarından dolayı din görevlilerine teşekkür ederek, plaket takdim etti.
Konu ile ilgili açıklama yapan Demirel “Kurban Kesim Organizasyonunda özveri ile çalışan arkadaşlarımı canı gönülden kutluyorum.Çalışmalarının karşılığında kendilerine Teşekkür Plaketi vermeyi uygun gördük .Hayırlı olsun”dedi.