Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

GGC, öğrencilerle buluşmaya devam ediyor

Eğitim çalışmalarını desteklemeyi en önemli faaliyetlerinden alanlarından biri olarak belirleyen Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti, bu kapsamda öğrencilerle buluşmaya devam ediyor.

Eğitim çalışmalarını desteklemeyi en

GGC Başkani Felat Bozarslan, Tarz Koleji tarafından düzenlenen “Geleceğin Meslekleri ve Kariyer Planlama” programına katıldı. Programda bir konuşma yapan GGC Başkanı Bozarslan, mesleki deneyimlerini ve gazetecilik yaşamı boyunca karşılaştığı olayları öğrencilere aktardı.

Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Felat Bozarslan, Tarz Koleji öğrencileriyle gerçekleşen buluşmada, mesleki deneyimlerini paylaştı. Bozarslan, genç gazetecilere ilham verici bir konuşma yaparak, medya sektöründe karşılaştığı zorluklarla nasıl başa çıktığını ve başarıya giden yolda hangi adımları attığını detaylı bir şekilde anlattı.

Öğrencilerin merak ettiği konuları sorduğu etkinlikte Bozarslan, medya sektöründeki değişimler ve teknolojik gelişmelerin gazetecilik mesleğini nasıl etkilediğini açıkladı. Ayrıca, haber yapma süreci, doğruluk ve tarafsızlık gibi gazetecilik prensipleri hakkında da öğrencilere önemli bilgiler verdi. Sıcak bir ortamda geçen toplantı öğrencilerin büyük beğenisini topladı.

Etkinlikte Hukukçu- Eğitimci Aydin Ak, Öğretim Gorevlisi Yunus Emre Ayna, Psikolog
Ayşe özsu Özkan ve Mühendis
Ümran Biter de deneyimlerini öğrencilerle paylaştı.

Kaynak : GGC