Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Diyarbakır Valisi Su’dan “Ramazan Bayramı” Mesajı

Diyarbakır Valisi Ali İhsan

Diyarbakır Valisi Ali İhsan Su, valiliğin resmi internet sitesinden Ramazan Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda, Diyarbakır Halkı’nın ve tüm İslam aleminin bayramını kutladı.

Vali Ali İhsan Su, Ramazan Bayramı mesajında; “İnancımızda ve kültürümüzde büyük bir değere sahip olan sevgi, saygı, barış ve huzurun herkesin kalbinde egemen olduğu, yardımlaşma ve dayanışma hasletlerinin en üst düzeye çıktığı bir Ramazan Bayramı’na daha erişmenin sevincini yaşıyoruz.

Bayramlar, milletimizin gönül zenginliğinin en güzel örneklerini sergilediği anlardır. Bayramlar; umutlarının tazelendiği, kalplerin coşkuyla dolduğu özel günlerdir.

Birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek, aramızdaki kırgınlıkları unutmak ve gönüllerimizi hoş tutmak için eşsiz bir fırsat olan bu özel günlerde başta anne-babalarımız olmak üzere aile büyüklerimizin ellerini öpmeye ve hayır dualarını almaya özen göstermeli, küçüklerimizin mutluluğuna mutluluk katmalı, akraba, dost ve komşularla, şehit ailelerimiz ve gazilerimizle, yetim ve öksüzlerle bu bayram sevincimizi paylaşmaya gayret etmeliyiz. Bu müstesna zamanlarda çevremizdeki ihtiyaç sahipleri ve yardıma muhtaç olan vatandaşlarımızı unutmadan bayram sevincimize ortak etmeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle; Diyarbakırlı hemşehrilerimin, Milletimizin ve tüm İslam âleminin Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor, bayramın huzur ve bereketinin hayatımızın her anına yayılmasını temenni ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: DİYARBAKIR VALİLİĞİ