ÇERMİK KAYMAKAMI VAHİT YILMAZ ESNAFLA BİR ARAYA GELDİ
İlçede yaşayan vatandaşların sorun ve isteklerinin kendileri için her zaman ön planda olduğunu belirten Kaymakam Yılmaz, “İlçede yapılan hizmetlerle ilgili vatandaşlarımızın önerileri ve taleplerini almaktayız. Bu bizim için her zaman ön plandadır. Vatandaşlarımız ve esnafımızla birlikte daha yaşanılabilir bir Çermik için çalışmalarımızı aralıksız devam ettiriyoruz” dedi.
Yapılan ziyaretin kendileri için çok değerli olduğunu belirten ilçe esnafı “Bizleri işyerlerimizde ziyaret eden ve destek olan , desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Kaymakamımıza teşekkür ederiz dedi.