Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ramanlı’dan Filistin’de yaşanan vahşeti savunan sosyal medya hesaplarına tepki

TBMM Genel Kurulu’nda söz alan HÜDA PAR Batman Milletvekili Serkan Ramanlı, siyonist terör şebekesinin Filistin halkına yönelik gerçekleştirdiği saldırılara rağmen, vahşeti savunan sosyal medya hesaplarının mantar gibi türediğini belirtti.

TBMM Genel Kurulu'nda söz alan HÜDA

TBMM Genel Kurulu’nda gündem dışı söz alan HÜDA PAR Sözcüsü ve Batman Milletvekili Serkan Ramanlı, 7 Ekim tarihinden beri Gazze’de yaşanan vahşete dikkat çekerek sosyal medya hesaplarından vahşi siyonistlere destek veren kullanıcılara tepki gösterdi.

Genel Kurul’da konuşan Ramanlı, “13 Kasım’da siyonistlerce Gazze Parlamentosuna yapılan saldırı sonrasında şehit olan Yasama Konseyi Başkanı Ahmet Bahr’a Allah’tan rahmet diliyorum. 7 Ekim’den bu yana başta Türkiye kamuoyu olmak üzere insani duygularından vazgeçmeyen herkes Filistin halkıyla dayanışma içerisindedir. Saldırıların başından beri sosyal medya üstünlüğünü kaybeden siyonistler, bir yandan medya platformlarını sansüre zorlarken diğer yandan da etki ajanlarını devreye almıştır. Sosyal medyada özellikle X platformunda israilin katliamlarına destek veren hatta vahşeti savunur şekilde Türkçe ve Kürtçe propaganda yapan hesaplar mantar gibi türemiştir. Gazze’de insanlığa karşı suçlar işlendiği halde bu hesaplar halkımızın yarasını deşercesine katliamlar övülmekte, aile fertlerini kaybeden Filistinlilerle ilgili hakaretlerde bulunmakta, böylece toplumsal gerilimi artırmaktadır.” ifadelerine yer verdi. (İLKHA)