Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

HÜDA PAR’dan Özgür Özel’e: CHP bu milletin başına gelen en büyük musibettir

HÜDA PAR GİK Üyesi Tanrıkulu, Özgür Özel ve CHP’ye seslenerek “CHP tarihi, katliamlar tarihidir. CHP, bu milletin başına gelen en büyük musibettir. Aziz milletimiz bu ihanetlerinizi bildiği için sizi iktidara getirmiyor.” dedi.

HÜDA PAR GİK Üyesi

HÜDA PAR Genel İdare Kurulu Üyesi Şeyhmus Tanrıkulu, HÜDA PAR’ı hedef alarak iftira ve hakaretlerde bulunan CHP Genel Başkanı Özgür Özel’e videolu mesajla yanıt verdi.

Tanrıkulu, CHP’li Özel’e sert tepki göstererek “Sermayesi buz olanın korkusu güneştendir. HÜDA PAR’ın güneşi buzdan sermayenizi eritecektir.” ifadelerini kullandı.

CHP’nin tarih boyunca gerçekleştirdiği katliam ve zulümleri bir bir sıralayan Tanrıkulu, “CHP tarihi katliamlar tarihidir. CHP bu milletin başına gelen en büyük musibettir. Aziz milletimiz bu ihanetlerinizi bildiği için sizi iktidara getirmiyor.” diye belirtti.

CHP’li Özel’e seslenen Tanrıkulu, “HÜDA PAR’a çamur atarak kifayetsizliğini ve beceriksizliğini örtemezsin. Kendi kendine alkış tutman da sonucu değiştirmez.” dedi.

“Bizim tarihimizde Dersim ve Zilan Katliamı yoktur”

Sözlerine CHP Genel Başkanı Özgür Özel’e seslenerek başlayan Tanrıkulu, tarihten günümüze CHP’nin yaptığı katliam ve zulümleri sıralayarak şunları kaydetti:

“CHP’nin Sayın Geçici Genel Başkanı! Bu seçim HÜDA PAR ile Atatürkçüler arasında geçecek diyorsun. HÜDA PAR’a ahlaksızca bin bir iftira atıyorsun. Sayın Geçici Genel Başkan! Bizim tarihimizde kasetçilik yoktur. Kadınları taciz furyası yoktur. Genel başkanını arkadan hançerlemek ve arkasından timsah gözyaşları dökmek yoktur. HÜDA PAR’ın tarihinde evladı babasının gözlerinin önünde asmak yoktur. Tarihimizde halk şapka giymiyor diye şehirleri topa tutmak yoktur. Bizim tarihimizde mağaraya sığınmış kadın ve çocukları zehirli gazla katletmek yoktur. Bizi tarihimizde Dersim Katliamı, Zilan Katliamı yoktur.

Bizim aramızda ‘Kürtler pis kokuyor’ diyen vekiller yoktur, olamaz, barınamaz. Bizim tarihimizde Ezan düşmanlığı, Kuran düşmanlığı yoktur. Bizim tarihimizde camileri ahıra çevirmek yoktur. Halkın kılık kıyafetine düşmanlık yoktur. Eğitim kurumlarında ikna odaları yoktur. Bizim tarihimizde “Varlık Vergisi” adı altında Gayrı Müslimlerin mallarına çökme yoktur. Bizim tarihimizde emekçilere namus, şeref sözü verip te sonra on binlerce emekçiyi ekmeğinden etmek yoktur. Ama CHP tarihinde bunların tamamı ve daha fazlası vardır.”

“Halkımızın alın teriyle inşa ettiği HÜDA PAR’a iftira atarken, evinizin camdan olduğunu unutmayın!”

“CHP tarihi, katliamlar tarihidir.” diye vurgulayan Tanrıkulu, “CHP, bu milletin başına gelen en büyük musibettir. Aziz milletimiz bu ihanetlerinizi bildiği için sizi iktidara getirmiyor. Ve bir daha asla bu ülkenin iktidarını elinize vermeyecektir. Sayın Geçici Genel Başkan! Evi camdan olan başkasının evine taş atmamalıdır. Halkımızın alın teriyle inşa ettiği HÜDA PAR’a iftira atarken, evinizin camdan olduğunu unutmayın! Sermayesi buz olanın korkusu güneştendir. HÜDA PAR’ın güneşi buzdan sermayenizi eritecektir.” dedi.

“Bu seçim Sam amcasına bahşiş karşılığında uşaklık edenler ile emperyalizme kafa tutanlar arasında geçecek”

Tanrıkulu sözlerine; “Bu seçim kimler arasında geçecek biliyor musun? Vatanını ve halkını siyonist işgale karşı savunan Filistin Direnişine ‘terörist’ diyerek on binlerce Filistinli kadın ve çocuğu vahşice katleden, terör şebekesi israilin safında yer tutanlar ile mazlum Gazze halkının safında yer alanlar arasında geçecek. Bu seçim Sam amcasına bahşiş karşılığında uşaklık edenler ile emperyalizme kafa tutanlar arasında geçecek.” ifadeleriyle devam etti.

“HÜDA PAR’a çamur atarak kifayetsizliğini ve beceriksizliğini örtemezsin!”

Son olarak Özgür Özel’e ve CHP seçmenine seslenen Tanrıkulu, “CHP’nin Geçici Genel Başkanı! HÜDA PAR’a çamur atarak kifayetsizliğini ve beceriksizliğini örtemezsin. Kendi kendine alkış tutman da sonucu değiştirmez. Buradan CHP’ye oy vermiş olan değerli vatandaşlarımıza da seslenmek istiyorum; hiçbir siyaset üretemeyen CHP yönetimi, kendi çapsızlığının üzerini örtmek için kalıplaşmış ideolojik önyargılar üzerinden sizleri tahrik edip aldatmaya çalışıyor. Yalan ve iftira siyasetiyle kendi seçmenini manipüle eden CHP yönetimi, en büyük kötülüğü sizlere yapmaktadır. Biz diyoruz ki; Gelin HÜDA PAR’ı HÜDA PAR’dan öğrenin. Siyasetlerini yalan ve iftira üzerine kuranlara prim vermeyin. Adil yarınları inşa etmek için gelin ‘Bu Sefer HÜDA PAR’ deyin. Bu ülkenin güçlü yarınları bizimle olur.” dedi.