Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

HÜDA PAR’da Belediye Başkan adaylık süreci başladı

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler için takvim işlerken, HÜDA PAR Genel Merkezinin yaptığı açıklama sonrasında, Diyarbakır İl Başkanlığında da başvuru süreci başladı.

31 Mart 2024 tarihinde

 HÜDA PAR Diyarbakır İl Başkanlığında, 31 Mart 2024’te yapılacak yerel seçimlerde il-ilçe belediye başkanlığı, belediye meclis üyeliği ve il genel meclisi üyeliği aday adaylığı için başvuru süreci başladı.

HÜDA PAR Diyarbakır İl Başkanı Vedat Turgut, yaptığı açıklama ile yerel seçim için aday adaylığı başvurularının başladığını belirtti.

Diyarbakır İl Başkanı Vedat Turgut tarafından yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi: “HÜDA PAR olarak siyaset sahnesinde “Dürüst Siyaset Gerçek Adalet” şiarıyla sağlam adımlar atmaya devam ediyoruz.  Yaklaşan 31 Mart 2024 Mahalli idareler seçimleri için üye ve gönüllülerimizle seçime hazır, dinamik ve ümit varız.

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler seçimlerinde partimizden il-ilçe belediye başkanlığı, belediye meclis üyeliği ve il genel meclisi üyeliği aday adaylığına başvurmak için siz kıymetli hemşehrilerimizin katılımlarından onur duyarım.

31 Mart’ta yapılacak Mahalli İdareler Seçimlerinin başta şehrimiz olmak üzere memleketimize ve milletimize hayırlar getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ederim.”