Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ergani Belediye Başkan aday adayı Anli; “Erganiye Hizmet İçin Yola Çıktım”

Uzun yıllar Diyarbakır’ın Ergani ilçesine hizmet veren iş insanı Yıldırım Anli, Ergani’ye daha çok hizmet etmek için belediye Başkan aday adayı oldu.

Uzun yıllar Diyarbakır’ın Ergani

 Ergani’nin kalkınması ve gelişmesi için çabalayan Anli, Ankara başta olmak üzere ülkenin dört bir yanında üst düzey siyasetçi, bürokrat ve iş insanlarıyla tanışıklığı sayesinde desteklerini sağladı.

Ergani’nin hak ettiği en güzel hizmeti sunmak için çalışmalarına hız kesmeden devam edecek olan Anli, bugüne kadar yaptıklarının, bundan sonra yapacaklarının teminatı olduğunu belirtiyor.

Yıldırım Anlı, Ergani’nin her bir kapısını çalacak, tüm hemşerilerinin yanında olacak ve her zaman iyi günde kötü günde desteklerini esirgemeyeceğini vurguluyor. Belediye başkanı olarak görev yapması durumunda, öncelikli hedeflerinden biri işsizlere iş imkânı sağlamak ve yeni iş yerleri açarak istihdama katkıda bulunmak olacak. Ayrıca, kimsesizlerin kimsesi olacak ve sahipsiz sokak hayvanları için modern yaşam alanları oluşturacak.

Kurumsal iletişimde tecrübe sahibi olan Yıldırım Anli, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bir yol arkadaşı olarak Ergani’ye en iyi hizmeti sunmak için elindeki tüm deneyimlerini ve bilgilerini ortaya koyacak.

Gecesini gündüzüne katarak, Ergani’nin kalkınması ve gelişmesi için üzerine düşen her görevi yerine getireceğini söyleyen Anli, Ergani halkının desteğiyle birlikte büyük başarılara imza atmayı hedefliyor.

Yıldırım Anli, Ergani için hizmetin en güzelini sunmak adına yola çıktı. Ergani halkının da bu heyecanlı ve kararlı Başkan aday adayını adayı destekleyerek, ilçenin daha da ileriye gitmesine katkı sağlayacak.