Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Çok Amaçlı Bağlar Gençlik Merkezi açılışı bekliyor

Bağlar Belediyesi’nce 6 ay

Bağlar Belediyesi’nce 6 ay önce inşaatına başlanan ve çok amaçlı özellikleriyle gençleri cezbetmesi beklenen Gençlik Merkezi tamamlandı. İçerisinde eğitsel alanların olduğu merkezin son halini inceleyen Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, eğitim başta olmak üzere gençlerin temel ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde inşa edilen merkezin önümüzdeki günlerde hizmete açacaklarını kaydetti.

Bağlar Belediyesi tarafından ilçenin gelişen yüzü Bağcılar Mahallesi’nde Yenihal bölgesinde 6 ay önce inşaatına başlanan çok amaçlı Gençlik Merkezi açılış için gün sayıyor.

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nun hayata geçirilmesi için yoğun çaba gösterdiği ve “çok değer verdiğim gençler için en büyük hayallerimden biridir” dediği merkezin inşaatı tamamlandı.

Birçok özelliği barındıran merkez, gençlerin eğitimden dinlenmeye kadar birçok ihtiyacına cevap verecek şekilde inşa edildi. Eğitim kampüsü ve sosyal donatı alanları bir arada olacak biçimde tasarlanan merkez, bu özellikleriyle aynı zamanda Bağlar için de bir ilki oluşturuyor.

Yapımı tamamlanan gençlik merkezinde incelemelerde bulunarak gelinen son aşama hakkında ilgililerden bilgi alan Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, 36 il’den daha büyük olan Bağlar’da yıllardır eksikliği hissedilen anlamlı bir projeyi daha hayata geçirecek olmanın derin heyecanını yaşadıklarını söyledi.

“GENÇLER İÇİN HAYAL ETTİĞİMİZ BİR PROJE”

Başkan Beyoğlu, “Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın gençlere verdiği önemden esinlenerek gençlerimizin ihtiyacı olan bu güzel projeyi Bağlar’ımıza kazandırdık. Projenin kabulü ve gerçekleşmesi adına çok gayret gösterdik. Gençlik merkezimiz, hayal ettiğimiz ve planladığımız şekilde inşa edildi. Son halini çok beğendim.Eğitimden sosyal donatı alanlarına kadar gençlerimiz için her şey var burada. Önümüzdeki günlerde açılışını yaparak, geleceğimizin teminatı gençlerimizin hizmetine sunacağız inşallah. Bağlar’ımıza ve Diyarbakır’ımıza şimdiden hayırlı olmasını diliyorum. Burada yetişecek olan genç beyinler, ülkemizin ve milletimizin geleceğinde söz sahibi olacak. Gençlerimiz en güzel hizmetleri hak ediyor” sözleriyle yapılan yatırımın önemine dikkat çekti.

Başkan Beyoğlu, gençlik merkezi ziyaretinden sonra bölgedeki esnaflarla bir araya gelerek belediyenin çalışmalarına ilişkin taleplerini dinledi.

Kaynak: Bağlar Belediyesi Basın Bürosu