Bölgesel Amatör Ligin (BAL) 9. Grup’ta mücadele eden Diyarbakırspor sahasında karşılaştığı Yenişehir Belediyespor’u 6-3 gibi farklı bir skorla yenmişti.
Diyarbakırspor Başkanı Siyabend Aydın, “Diyarbakır Yenişehir Belediyespor maçını Kazandığımız için mutluyuz. Bu hafta Çınar Belediyespor sahaya çıkmadığından dolayı şimdiden 3 puan aldık ve futbolcularımıza izin verdik. Artık önümüzdeki maçlara bakacağız” diye konuştu.
Diyarbakırspor 21 Nisan’da ligde 9. sırada yer alan Batman Kayraspor ile karşılaşacak.
(RAMAZAN ÖZDEN)