Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ASKF’den Lige katılım bedeli ödenmeye başlandı

TFF 2023-2024 Futbol sezonunda Diyarbakır Yerel Amatör liginin isim sponsorluğunu alan AKTEPE A.Ş Firma yetkilileri lige katılım bedellerini ASKF’ye aktardı.

TFF 2023-2024 Futbol sezonunda

TFF 2023-2023 futbol sezonunda Diyarbakır yerel Amatör liglerinin yeni isim ve sponsorluk hakkını Diyarbakır Aktepe Nakliye Petrol Temizlik San.ve Ticaret A.Ş olarak tescillenirken, Yeni sezonda ligin ismi “AKTEPE A.Ş Amatör ligi olarak devam edecek.

TFF 2023-2024 Futbol sezonunda ligde mücadele edecek olan Süper Amatör küme ,1.nci Amatör küme takımları’nın lige katılım bedelleri olan ASKF yıllık ücret bedeli, Amatör liglere katılım bedeli, 1 (bir) adet Antrenör lisans bedellerini ödenmesi için AKTEPE A.Ş firması tarafından Diyarbakır Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ASKF hesaplarına aktardı.

DAYAN AKTEPE’YE TEŞEKKÜR ETTİ

Diyarbakır Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ASKF Başkan Remzi Dayan, Diyarbakır Amatör sporun içinde gelen ve her zaman sporun ve Sporcunun yanında maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen AKTEPE A.Ş Yönetim kuruluna ve Diyarbakırlı İş insani Nesih AKTEPE’ye Spor camiası adına Teşekkür ederim. Bu tür desteklerin diğer  İş insanlarında yapmalarını temenni ederiz.

ASKF ÖDEME YAPMAYA BAŞLADI

AKTEPE A.Ş Firması tarafından hesaplarımızı aktarılan nakdi yardım Süper Amatör Küme ve 1.nci Amatör kümede mücadele edecek olan kulüplerimize Banka ödeme dekontları karşılığında ödemeleri yapmaya başladık.