Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

AMEDSPOR’A “ŞEHMUS ÖZER ” ZİYARETİ

Amedspor Şehmus Özer Tesisleri’nde gerçekleşen ziyarette iki kulüp yöneticileri arasında sıcak ve samimi görüntüler yaşandı.

Amedspor Şehmus Özer Tesisleri'nde

2.Lig Beyaz Grup ekibi Diyarbekirspor, geçen hafta İnegöl’de oynanan İnegölspor-Amedspor karşılaşmasında İnegölspor tribünlerinde merhum futbolcu Şehmus Özer’e yönelik olarak yapılan çirkin tezahüratlar nedeniyle Amedspor kulübüne dayanışma ziyaretinde bulundu.

Amedspor Şehmus Özer Tesisleri’nde gerçekleşen ziyarette iki kulüp yöneticileri arasında sıcak ve samimi görüntüler yaşandı.

Yönetim kurulu üyeleriyle beraber Diyarbekirspor heyetini ağırlayan Amedspor Başkanı Aziz Elaldı, anlamlı ziyaret nedeniyle Diyarbekirspor Başkanı Serkan Genç’e teşekkür ederek iki kulüp arasındaki dayanışmanın önemine dikkat çekti. Elaldı, önümüzdeki günlerde Diyarbekirspor’a iade ziyaretinde bulunacaklarını da kaydetti.

Ziyarette Diyarbekirspor yönetim kurulu İbrahim Kayık ve Aslan Bakır da yer aldı.

Genç:”Diyarbakır’ın Dayanışma Ruhuna İhtiyacı Var”

Amedspor Başkanı Aziz Elaldı ve Yönetim Kurulu tarafından sıcak bir ilgi ile karşıladıklarını belirten Diyarbekirspor Başkanı Serkan Genç ,”Merhum Şehmus Özer, Amedspor’un efsane kaptanı olmasının yanı sıra Diyarbakır’ın ve Türk futbolunun önemli bir değeridir. Kendisinin manevi şahsına yapılan çirkin tezahüratlar hepimizi derinden üzdü. Elbette münferit bir grubun yaptığı çirkinliği tüm İnegöl halkına mal etmiyoruz. Üzüntümüzü ve dayanışma duygularımızı ifade etmek üzere Amedspor’u ziyaret ettik. Çok güzel bir buluşma ve görüşme ortamı oldu. Dileğimiz Diyarbakır’daki spor kulüpleri ve kent bileşenleri arasındaki dayanışma ruhunun artarak devam etmesidir. Diyarbakır’ın buna ihtiyacı var ” dedi.

Ziyaretin sonunda Diyarbekirspor Başkanı Serkan Genç, Amedspor Başkanı Aziz Elaldı’ya isminin yazılı olduğu formayı takdim etti.