Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bölgenin ilk özel hayvan hastanesi açıldı

Diyarbakır’ın Bağlar ilçesi Bağcılar Mahallesi’nde yaklaşık 30 milyon lira bir masraf ile bölgenin ilk özel hayvan hastanesi açıldı. Hastanenin açılışını Diyarbakır Valisi Ali İhsan Su yaptı.

Diyarbakır’ın Bağlar ilçesi Bağcılar

 Hayvanlara da insan gibi sağlıklı yaşam sürmeleri için hizmetler gerçekleştirdiklerini belirten Diyarbakır Valisi Ali İhsan Su, “Diyarbakır’da bu açılışını gerçekleştirdiğimiz hayvan hastanesi ile birlikte 3 tane hayvan hastanemiz hizmette olacak. Bu 3’üncüsü ise sivil özel bir hastane, açan kardeşlerimizi tebrik ediyorum. Yaklaşık 30 milyon lira bir masraf yaparak bu hizmeti gerçekleştirmişler. Hem ilimize hem de diğer başka yerlere de örnek olacak bir hastane. Ben bu özel pet hastanesini ilimize, ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

“TEK AMACIMIZIN EVCİL HAYVANLARIMIZIN YAŞAM KALİTESİNİ ARTIRMAK”

Evcil hayvanların yaşam kalitesini artırmak için kurduklarını ifade eden Mustafa Boncuk, “Bölgemizde ilk ve tek olma özelliğine sahip hayvan hastanemizin açılışı için toplanmış bulunmaktayız. Ekip olarak tek amacımızın evcil hayvanlarımızın yaşam kalitesini artırmak ve hayvan sağlığına dair tüm önlemleri hat safhaya çıkarmaktır. Hastanemiz tam donanımlı tıbbi cihazlarıyla can dostlarımızın hizmetine sunulacaktır” diye konuştu.

Açılışa, Diyarbakır Valisi Ali İhsan Su, Bağlar Kaymakamı İsmail Pendik, Diyarbakır İl Tarım Orman Müdürü Mustafa Ertan Atalar ve davetliler katıldı.