Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ramanlı: Halkımızın tamamı başımızın tacıdır

HÜDA PAR İl binasında halkın talep ve sorunlarını dinleyen HÜDA PAR Batman Milletvekili ve Belediye Başkan adayı Serkan Ramanlı, halkın taleplerini dinlemenin görevi olduğunu ve halkın tamamının başlarının tacı olduğunu söyledi.

HÜDA PAR İl binasında

Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren Ramanlı, günün ilk saatlerini halka ayırarak, il binasında halkın talep ve sıkıntılarını dinledi.

Ramanlı, “Bugün öğlene kadar seçim çalışmalarına ara verdik. Vekillik görevimiz gereği halkımızın taleplerini dinledik. Kapımızı çalan halkımızın tamamı başımızın tacıdır ve elimizden geldiği müddetçe onların derdiyle dertlenmek zorundayız.” dedi.

Molla Mustafa Barzani vefat yıldönümü anma etkinliğine katıldı

Ramanlı, daha sonra Batman Barosu’nda düzenlenen Molla Mustafa Barzani anma etkinliğine katıldı.

Ramanlı, programı düzenleyenler ve katılımcıların yoğun ilgisiyle karşılandı.

Program sonrası açıklamalarda bulunan Ramanlı, “Mele Mustafa Barzani’nin vefat yıldönümü sebebiyle baromuzda düzenlenen anma törenine katıldık. Allah rahmet eylesin. Konuşmacılardan Mele Arif Sumerkan’ın anlattığına göre; vefatına yakın iki kitap istemiş ve ikisi de Türkiye’den kendisine gönderilmiş. Biri Mevlana Halid-i Şehrezori’nin (Bağdadi) Mektubatı, diğeri ise Taberi Tefsiri. Allah kendisine rahmet eylesin.” ifadelerini kullandı.

Ramanlı’ya TEİAŞ spor forması hediye edildi

Kurum ziyaretleri kapsamında TEİAŞ 16. Bölge Müdürlüğü’nü ziyaret eden Ramanlı, Bölge Müdürü Murat Kaya ve personelini ziyaret etti.

TEİAŞ personelini odalarında tek tek ziyaret eden Ramanlı, ziyaretler sonrası Bölge Müdürü Murat Kaya ile sohbet etti.

Murat Kaya ve TEİAŞ Spor yöneticileri Ramanlı’ya TEİAŞ Spor forması hediye etti.

“Batman önemli bir siyasetçisini kaybetti”

Ramanlı, vefat eden 1984-1994 Batman Belediye Başkanı 20. 21. ve 26. dönem Batman Milletvekili Ataullah Hamidi’nin cenaze namazına ve defin merasimine de iştirak etti.

Cenazeye havalimanından alınmasından itibaren eşlik eden Ramanlı, Asri Mezarlık’ta yıkanmasının ardından aile mezarlığında düzenlenen defin işlemi merasimine katıldı.

Merhum Hamidi ile ilgili yayımladığı mesajında, Batman’ın önemli bir siyasetçisini kaybettiğini belirten Ramanlı, Merhum Hamidi ile fotoğrafını paylaştığı mesajında şunları kaydetti:

“Batman’ımızın önemli bir siyasetçisi Ataullah Hamidi abimizin vefat haberini teessürle öğrendik. Rabbim ailesine sabırlar versin. Kendisine rahmetiyle muamele etsin.” (İLKHA)