Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

OSB’de, KOSGEB Yalın Dönüşüm Desteği Bilgilendirme toplantısı

Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü Konferans salonunda, KOSGEB Yalın Dönüşüm Desteği ve Model Fabrika Uygulamaları Bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi

 Toplantıya Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Stratejik Araştırmalar ve Verimlilik Genel Müdür Yardımcısı Hülya Öztoprak Yılmaz, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Kaya, Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkan Vekili Felat Gökdemir, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Uzmanı Demet Barlin, Gaziantep Model Fabrika Direktörü Begüm Erden, ANSA Ambalaj A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Erin Dalgıç katıldı.

OSB Konferans salonunda düzenlenen toplantı öncesi Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Stratejik Araştırmalar ve Verimlilik Genel Müdür Yardımcısı Hülya Öztoprak Yılmaz, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Kaya, Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkan Vekili Felat Gökdemir birer konuşma yaptı.

Daha sonra konuşmacılar, kendi alanlarında eğitici bilgileri, slayt gösteresi eşliğinde anlattı. Toplantıya çok sayıda sanayicinin katıldığı görüldü.