Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Netenyahu: israile dışarıdan silahlar geliyor

Siyonist işgal rejimi sözde başbakanı Binyamin Netenyahu “israile dışarıdan silahlar geliyor. Bunu daha fazla silahlanma ile sürdüreceğiz.” dedi.

Siyonist işgal rejimi sözde

Siyonist işgal rejimi sözde başbakanı Binyamin Netenyahu “israile dışarıdan silahlar geliyor. Bunu daha fazla silahlanma ile sürdüreceğiz.” dedi.

Siyonist işgal rejimi sözde ordusunun Gazze Şeridi’ne yönelik olası kara saldırısı hakkında basın açıklaması yapan Netanyahu, “Kara saldırısına hazırlanıyoruz. Ne zaman ve nasıl olacağına ilişkin herhangi bir detay vermeyeceğim. Hesaba kattığımız değerlendirmelere ilişkin de detay vermeyeceğim.” dedi.

Siyonist işgal rejimine dışarıdan silahlar geldiğini belirten Netanyahu, “Bunu daha fazla silahlanma ile sürdüreceğiz. Vatandaşları silah kullanmaya teşvik ediyoruz ancak bunu kontrollü bir şekilde yapıyoruz” ifadelerini kullandı.

Netanyahu, HAMAS’a karşı Tevrat’ın “Yeşaya” kitabındaki “kehaneti” göreceklerini öne sürerek, şunları söyledi:

“Artık tek bir amaç için bir araya gelmenin zamanıdır, zafere ulaşmak için hızla ilerlemek. Ortak gücümüz ile haklılığımıza ve Yahudi halkının ebediliğine olan derin inancımızla HAMAS’a karşı Yeşaya kehanetini göreceğiz. ‘Ülkenden şiddet, sınır boylarından soygun ve yıkım haberleri duyulmayacak artık. Surlarına kurtuluş, kapılarına Övgü adını vereceksin'(Yeşaya 60:18).” (İLKHA)