Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Beyoğlu: “Bizim için esas olan millete hizmetkar olmaktır”

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, belediye tarafından inşa edilen ve Bağlar için bir ilk olan Gençlik Merkezi’nde okul çağındaki ihtiyaç sahibi 62 çocuğa giysi desteğinde bulundu. Sakarya Caddesi’nde esnaflarla buluşup 5 Nisan Mahallesi’nde bazı vatandaşların evlerine ziyaret gerçekleştiren Başkanı Beyoğlu, “Enerjimizin tamamını vatandaşlarımıza daha fazla ulaşmak ve ihtiyaçlarını karşılamak için kullanıyoruz. Bundan da mutluluk duyuyoruz.” dedi.

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, ihtiyaç sahibi öğrencilere giysi desteğinde bulunarak esnaf ve ev ziyaretleri gerçekleştirdi. Belediye tarafından inşa edilen Bağcılar Mahallesi’ndeki Gençlik Merkezi’nde düzenlenen etkinliğe 22 aileden 62 çocuk katıldı.

Belediyenin Gün Işığı Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Mağazası tarafından hazırlanan giysi paketlerini ihtiyaç sahiplerine takdim eden Başkan Beyoğlu, çocuklarla ve aileleriyle sohbet ederek çeşitli konulardaki taleplerini dinledi.

Belediyenin ihtiyaç sahibi vatandaşlara yönelik hizmetlerinden ve desteklerinden memnun olduklarını dile getiren aileler, Başkan Beyoğlu’na teşekkür etti.

ESNAF VE EV ZİYARETLERİNDE BULUNDU

Beyoğlu, daha sonra ilçenin günlük alışverişteki işlek noktası olarak bilinen ve belediye tarafından modernize edilen Sakarya Caddesi’nde esnaf ziyaretinde bulundu.

Beyoğlu, esnaflardan gelen talepleri not alıp zaman geçirilmeden çözülmesi için ilgili birimlere talimat verdi. 5 Nisan Mahallesi’nde bazı vatandaşların evlerine de misafir olan Beyoğlu, hasta ve yaşlı vatandaşlarla yakından ilgilendi.

Enerjilerinin tamamını ilçenin sorunlarının çözülmesi ve vatandaşların ihtiyaçlarına cevap vermek için değerlendirdiklerini anlatan Beyoğlu, “Bizim için esas olan millete hizmetkâr olmaktır. Bundan mutluluk duyuyoruz.” dedi.

Kaynak: Bağlar Belediyesi Basın Bürosu